» » Digital Foundry: Sunset Overdrive на РС - прямолінійний порт з Xbox One

Digital Foundry: Sunset Overdrive на РС - прямолінійний порт з Xbox One

Digital Foundry: Sunset Overdrive на РС - прямолінійний порт з Xbox One
Минулого тижня в Steam і Microsoft Store почалися продажі РС-версії Sunset Overdrive - до цього гра вийшла тільки на Xbox One. Порт вже встигли протестувати фахівці Digital Foundry, і в захваті вони не залишилися.

Хоч тепер гра і підтримує дозвіл аж до 5К (на Xbox One - 900р) з підвищеною кадрової частотою (на Xbox One - 30 FPS), в іншому вона майже не змінилася. Автори комп'ютерної версії не вносили корективи в дальність промальовування, дозвіл текстур і інші ефекти.

Втім, багато оригінальних графічні особливості проекту відмінно виглядають навіть в 4К завдяки мультяшної стилізації і першокласним ефектів на кшталт розмиття. При високій кадрової частоті (120 FPS) гра іноді може в реальному часі показувати картинку рівня анімації Pixar.

Однак створення цього ефекту помітно заважає, напевно, головна проблема комп'ютерної версії Sunset Overdrive - майже повна відсутність згладжування. Вона, втім, актуальна і для Xbox One. Незважаючи на можливість включити SMAA, цей метод нібито майже нічого не робить, залишаючи все в дратівливих «драбинках».

Проблему можна частково вирішити сторонньою програмою Reshade.
Digital Foundry: Sunset Overdrive на РС - прямолінійний порт з Xbox One
Крім цього, у РС-версії виникають проблеми з підтримкою миші: при різких поворотах камера нібито впирається в «невидиму стіну». Крім цього, у миші в цілому труднощі з чуйністю. Розробники в курсі проблеми і збираються розв'язати цю проблему в найближчому оновленні. Поки ж краще грати на геймпаді.

Фахівцям Digital Foundry здалося дивним, що Microsoft так і не випустила патч для користувачів Xbox One X, щоб гра задіяла потужності консолі для підвищення дозволу з горезвісного 900р. Тим більше що на РС бойовик підтримує навіть 5К.
Перегляди: 118 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.