GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Maia дісталася до релізу після п'яти років раннього доступу

Maia дісталася до релізу після п'яти років раннього доступу
Симулятор інопланетної колонії Maia вийшов в Steam. Цей реліз був для багатьох вельми довгоочікуваним. Адже в ранньому доступі гра з'явилася в грудні 2013 року.

Гроші на розробку науково-фантастичного симулятора виживання в первісних умовах студія Machine збирала на Kickstarter, в 2012 році вдалося отримати близько 140 тисяч фунтів стерлінгів. Після цього розробники випустили в ранній доступ ледь розпочатий проект і взялися доводити його до досконалості. Наскільки це у них вийшло, вже можна оцінити в Steam. Гра коштує 382 рубля зі знижкою 15%.

У релізной версії гравцям доступна сюжетна кампанія з повною озвученням діалогів. Творці описують її як гібрид Dungeon Keeper і Dwarf Fortress. Гравцям належить звести базу на планеті з токсичною атмосферою і влаштувати все так, щоб колоністи могли виживати, досліджувати територію і розвивати своє поселення. При цьому управляти ними безпосередньо неможливо, їх інтелект спрямований на задоволення насущних потреб. Але зате вони іноді можуть писати вірші і вносити пропозиції щодо вдосконалення колонії.
Перегляди: 49 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.