» » Витік: в Red Dead Online буде п'ять режимів, в тому числі і королівська битва

Витік: в Red Dead Online буде п'ять режимів, в тому числі і королівська битва

Витік: в Red Dead Online буде п'ять режимів, в тому числі і королівська битва
За кілька годин до запуску серверів Red Dead Online в мережі з'явився список режимів, які з'являться в мультіплеере Red Dead Redemption 2.

Їх на подив небагато - всього п'ять.

Make It Count - королівська битва з підтримкою до 32 гравців, яким належить битися з обмеженим боєзапасом в постійно звужується колі. У витоку згадуються метальні ножі і лук, а серед карт - Strawberry, Stillwater Creek і Tall Trees.

Most Wanted - режим з підтримкою до восьми команд одночасно, де за голову самого успішного гравця призначається найбільша нагорода. Серед карт - Saint Denis, Tall Trees, Thieves Landing, Tumble Weed і Valentine.

Name Your Weapon - аналог режиму «Кожен сам за себе». Гравці вибирають певний набір спорядження, в залежності від якого будуть отримувати окуляри: чим складніше використовувати вибрані зброю, тим більше очок за вбивство з нього. Серед карт - Lanik Electrical, Tall Trees, Heartland Oild Fields, Fort Mercer і Annesburg.

Team Shootout - стандартний командний бій на локаціях начебто Saint Denis Docks і Bolger Glade.

А ось «Гонки» поділені на три групи: спринт по певним Чекпойнт, класичні кругові скачки і вільні гонки, де треба пройти через все Чекпойнт в будь-якому порядку.

Але і крім цього в Red Dead Online буде чим зайнятися. Вчора розробники представили опис мультиплеєра гри, де разом з друзями можна полювати і рибалити, виконувати завдання, спілкуватися зі знайомими по одиночній кампанії персонажами, змагатися, шукати скарби і багато-багато іншого.

Запуск серверів Red Dead Online для власників Ultimate-видання вестерна відбудеться о 16:30 за московським часом. Запустили гру 26 жовтня матимуть змогу приєднатися до них на наступний день, а встигли випробувати Red Dead Redemption з 26 до 29 жовтня - через два дні, 29 листопада.

Всім іншим власникам проекту доведеться почекати до 30 листопада.
Перегляди: 144 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.