» » Дванадцять років революції: готуємося до виходу Just Cause 4

Дванадцять років революції: готуємося до виходу Just Cause 4

Дванадцять років революції: готуємося до виходу Just Cause 4
У це складно повірити, але історія нестаріючого Ріко Родрігеса почалася дванадцять років тому. У 2006 році вийшла гра Just Cause, за сюжетом якої спеціальному агенту ЦРУ доручили повалити корумпованого президента тропічної республіки Сан-Есперіто. Уже тоді нашого героя забезпечили гаком-кішкою і багаторазовим заплічним парашутом. Але по-справжньому їх гідності розкрилися лише з часом, коли необмежена свобода з'єдналася з багатством можливостей і наповнилася змістом.

Зовсім скоро на прилавках з'явиться нова частина знаменитої серії, Just Cause 4. Не можна сказати, що ми чекаємо від неї революції, оскільки кожна нова частина лише розвиває всі ті ж кішки і парашути, додаючи все нові можливості для веселощів і зовсім не думаючи про реалістичність дій спецагента.

До повернення Родрігеса ми будемо готуватися в спеціальному розділі, «Центрі запуску». У нього ми за традицією зберемо всі корисні матеріали. І перший з них вже доступний в спецрозділ.

Навряд чи є необхідність детально описувати, що знайдеться в статті «Все, що потрібно знати перед релізом». Вона допоможе ветеранам серії згадати, заради чого вони збираються повернутися в чергову бананову республіку. А тих, для кого Just Cause 4 стане першою частиною серії, матеріал підготує до незвичайного світу і познайомить з його вічним героєм.

Автори пропонують масу інструментів і прірву можливостей для їх використання. Все, що обмежує можливий стелю веселощів, - ваше бажання експериментувати. Тому що якщо в якийсь момент вам все-таки набридне в черговий раз запускати танк в небеса, назовні вилізуть очевидні проблеми дизайну. Та ж місцями абсурдна фізика, через яку часом не знаєш, як поведе себе герой або об'єкти поруч з ним. Так що навіть творити безумство далеко не завжди буває весело.

Just Cause 4. Все, що потрібно знати перед релізом


Згодом в «Центрі запуску» з'являться і інші матеріали. Ми розберемося, чим відрізняються один від одного різні регіони ігрового світу, і видамо поради по найякіснішим розваг в кожному з них. А серйозні поради ми доповнимо «шкідливими», які неодмінно потягне порушити.

Ви готові до нової зустрічі з Ріко Родрігесом? Тоді не забувайте заглядати в наш «Центр запуску», присвячений Just Cause 4.
Перегляди: 176 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.