» » Artifact: гравців все менше, карти все дешевше

Artifact: гравців все менше, карти все дешевше

Artifact: гравців все менше, карти все дешевше
Колекційна карткова гра Artifact вийшла в Steam в кінці листопада 2018 року. І спочатку здалася гравцям і критикам проектом, якому судилося велике майбутнє. Благо в грі використовувалися оригінальні механіки, а бойова система і міфологія спиралися на популярну Dota 2. Але деякі рішення виявилися занадто спірними, і в першу чергу система монетизації.

Уже через два тижні стало ясно, що Artifact швидко втрачає гравців. З 60 з гаком тисяч чоловік в мережі залишилося менше 20 тисяч. Але і на цьому рівні грі не вдалося протриматися довго. Добовий онлайн лише раз перевищив 10 тисяч чоловік: коли Valve випустила патч з системою рейтингу і рівнями акаунтів. Тепер же відвідуваність впала нижче 5 тисяч.

Але найбільш виразно зниження бази гравців виразилося в ринкових цінах: карти Artifact ще ніколи не коштували так дешево. Скупити повну колекцію можна, витративши трохи більше ста доларів (близько 7 тисяч рублів). Незабаром після релізу за цю суму можна було купити добре якщо десяток карт. Тепер же найдорожчий герой Акс дешевше п'яти з половиною доларів, а заклинання оцінюють ще нижче. Нагадаємо, карта Акса спочатку коштувала дорожче самої гри.

Обурення у гравців викликала не тільки система монетизації, яку можна описати як «купи гру і плати за все, що робиш». Artifact критикували за відсутність рейтингів і чату, дисбаланс в картах і занадто велику роль випадковості в механіків. Valve випустила ряд патчів і ще більше змін і нововведень обіцяє в найближчі місяці, однак переконати гравців поки не вдалося. А в 2019 році гру збираються перенести на iOS і Android.
Перегляди: 258 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.