» » Екзистенціальний платформер Klaus вийде в Steam

Екзистенціальний платформер Klaus вийде в Steam

Екзистенціальний платформер Klaus вийде в Steam
Головний герой платформної головоломки Klaus - звичайний офісний трудяга, який одного разу прокидається в якомусь підвалі, але зовсім не пам'ятає, як він туди потрапив. Його завдання - вибратися на свободу, одночасно намагаючись зібрати фрагменти своєї пам'яті по закутках підземного лабіринту. Для цього доведеться вирішувати безліч платформних головоломок. А допоможуть в цьому доброзичливий громила К-1 і ім'я «Клаус», чомусь витатуював на руці героя.
На PS4 зкзістенціальний платформер Klaus вийшов в 2016 році, і незабаром гра добереться до Steam. Про те, що студія La Cosa робить РС-версію, стало відомо восени 2018 року. А нині у Klaus з'явилася дата релізу: 24 cічня 2019 року.

Як джерела натхнення розробники називають Limbo і Mega Man. Спроби героя вирватися з механічною конструктивістській системи, в тому числі через «четверту стіну», нагадують також про експерименти The Stanley Parable. У грі більше ста «кімнат», понад тридцять рівнів, в тому числі потайних, а також шість різних світів, за якими треба буде пройти нашому дуету. У обох персонажів є власні можливості і слабкі сторони, і для вирішення рада задачок їм доведеться діяти спільно.

Підтримку російської мови поки не обіцяють.
Перегляди: 223 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.