» » Автори 911 Operator роблять «середньовічну GTA» Rustler

Автори 911 Operator роблять «середньовічну GTA» Rustler

Автори 911 Operator роблять «середньовічну GTA» Rustler
Польська студія Jutsu Games, відома по успішному симулятора 911 Operator, працює над новим проектом, зовсім не схожим на те, що вона випускала раніше. Самі розробники гру Rustler називають «середньовічної GTA», і в цьому є частка правди.

Головний герой Rustler - нізкородний пройдисвіт, якому не світить піднятися по феодальної соціальних сходах. З іншого боку, йому і втрачати нічого. Так що можна розважатися на повну котушку: викрадати коней і вози, грабувати багатіїв, боротися з лицарями і відстрілювати охоронців з лука або арбалета. Гравець може виконувати замовлення однієї з фракцій - порочних священиків, жодних торговців, продажних стражників або неотесаних селян. Але ніхто не заборонить забути про сюжет і просто влаштувати середньовічний свавілля.

Для Rustler розробники готують ряд багатокористувацьких режимів: захоплення прапора, кінні скачки, лицарські поєдинки і звичайний deathmatch. При цьому вони попереджають про повну історичний і політичної некоректності і обіцяють висміяти все розхожі штампи рольових ігор.

На початку шляху Rustler виглядала як перші частини GTA, з видом зверху. У свіжому відеоролику можна побачити, що студія перейшла до ізометрії. Можливо, в процесі роботи гра зробить ще пару кроків вперед. Дати релізу, навіть приблизної, у неї поки немає.
Перегляди: 112 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.