» » Названо точну дату релізу королівської битви Fear the Wolves

Названо точну дату релізу королівської битви Fear the Wolves

Названо точну дату релізу королівської битви Fear the Wolves
Українська студія Vostok Games назвала точну дату релізу постапокаліптичній королівської битви Fear the Wolves. Гра стане доступна в Steam з 6 лютого. При цьому всім учасникам альфа- і бета-тестування буде нараховано по п'ять тисяч одиниць внутрішньо валюти. Події відбуватимуться в Чорнобильській зоні.

У день випуску обіцяно велику оновлення, в якому з'являться два артефакту (серце Матріарха і «Безперечно»), новий мутант (вовчиця-матриарх), закриті аномальні зони з підвищеним рівнем радіації, локація «Стадіон», нові можливості по налаштуванню зовнішності персонажа, а також поліпшене поведінки вовків. Вони тепер зможуть вибивати двері. Також гра отримає оптимізацію серверної частини.

Найцікавіше, що в період з 6 до 12 лютого геймери зможуть зіграти в Fear the Wolves безкоштовно. А купити гру в цей же час в Steam можна буде зі знижкою в 50 відсотків.

Також відзначимо, що деякі ігрові механіки безпосередньо взяті з тієї ж Half-Life 2. Наприклад, серце вовчиці-Матріарха функціонально повторює феропод, яким вабили мурашиних левів. Серце також викликає вовків - союзників гравця.
Перегляди: 129 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.