» » World of Tanks перестане підтримувати XP і Vista в квітні

World of Tanks перестане підтримувати XP і Vista в квітні

World of Tanks перестане підтримувати XP і Vista в квітні
Розробники World of Tanks повідомили на офіційному сайті, що з квітня припиняють підтримку операційних систем Windows XP і Windows Vista, а також графічного API DirectX 9. За їхніми даними, в травні-червні всі нові ігрові події в World of Tanks будуть доступні виключно під Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 і Windows 10.

Уточнюється, що багато компаній - розробники ігор за останні три роки припинили підтримку Windows XP і Windows Vista. Сама ж Microsoft перестала випускати патчі для молодшої версії в 2009 році. У Wargaming відзначили, що не зможуть гарантувати працездатність ігрового клієнта на застарілих операційних системах.

За твердженням команди розробки, застарілі технології та їх актуалізація зв'язує руки, а також займає ресурси, які можна було б направити на інші аспекти гри.
Відзначимо, що раніше подібне рішення прийняли в Valve. З 1 січня сервіс цифрової дистрибуції Steam перестав підтримувати Windows XP і Windows Vista, а клієнти під цими ОС не запускаються. Причиною стало використання движка Chromium.
Перегляди: 179 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.