» » На ранньому запуску Anthem зіткнулася з невеликими проблемами з серверами

На ранньому запуску Anthem зіткнулася з невеликими проблемами з серверами

На ранньому запуску Anthem зіткнулася з невеликими проблемами з серверами
Сьогодні о 18:00 за московським часом відкрився ранній доступ до Anthem, який отримали тільки передплатники сервісів ЕА на Xbox One і РС.

Як це зазвичай і буває, старт виявився затьмарений проблемами з доступом до серверів - втім, судячи з прямих ефірів на Twitch і відповідей технічної підтримки Electronic Arts, що не сталося нічого навіть близького до катастрофічного запуску VIP-демо кілька тижнів тому.

По всій видимості, з труднощами зіткнулися далеко не всі гравці, та й тих, хто випробував проблеми, досить швидко пропускають на сервера, оскільки ЕА в режимі реального часу намагається тримати ситуацію під прямим контролем.

Привіт, фрілансери! Деякі з вас зіткнулися з проблемами при підключенні до серверів Anthem. Ми намагаємося вирішити всі труднощі якнайшвидше. Будь ласка, залишайтеся з нами і спробуйте зайти знову через кілька хвилин.

ЕА


У момент запуску VIP-демо Anthem більшість гравців не могли підключитися не тільки до серверів новинки BioWare, але і до багатьох інших сервісів ігор ЕА, включаючи FIFA, Battlefield і Need for Speed. Судячи з усього, це сталося через бага, який фактично змушував проект DDoS-ить свої ж сервера.
В рамках публічного тестування його вже встигли виправити.

Офіційний реліз Anthem відбудеться 22 лютого на PS4, Xbox One і РС, тоді ж очікується оновлення першого дня з безліччю виправлень і формальним статусом версії «1.0».

Зараз гра займає четверте місце на Twitch за кількістю глядачів, обходячи вийшла сьогодні Metro: Exodus.
Перегляди: 111 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.