» » Dance of Death: Du Lac & Fey, або сер Ланселот проти Джека-різника

Dance of Death: Du Lac & Fey, або сер Ланселот проти Джека-різника

Dance of Death: Du Lac & Fey, або сер Ланселот проти Джека-різника
Британська незалежна студія Salix Games готується випустити в Steam свій вікторіанський детектив Dance of Death: Du Lac & Fey. Гра вийде 5 квітня 2019 року і буде призначатися для дорослої аудиторії.

За сюжетом вікторіанський Лондон знаходиться в небезпеці: по вулицях нишпорить серійний вбивця, прозваний Джеком-різником. І на його пошуки пускаються вельми незвичайні герої, відомі по сазі про лицарів Круглого столу. Легендарний безсмертний Ланселот дю Лак і перетворена в собаку чарівниця Моргана ле Фей об'єднують зусилля з місцевою мешканкою Мері-Джейн Келлі (в реальному Лондоні вона вважається п'ятої і останньої жертвою реального Джека-різника).
Розробники намагалися зібрати гроші на Dance of Death: Du Lac & Fey через Kickstarter. Але кампанію вони скасували, коли стало ясно, що необхідних грошей їм не бачити. Проте проект вдалося довести до кінця, хоча і пізніше, ніж планувалося. І навіть залучити до озвучці професійних акторів. Моргану зіграла Пердіта Уикс ( «Першому гравцеві приготуватися»), Гарет Девід-Ллойд, відомий за роллю Соласа в Dragon Age: Інквізиція, озвучив Ланселота. А третього іграбельного персонажа зіграла Олександра Роуч ( «Чорне дзеркало», «Пастка для Попелюшки»).

Після РС-версії студія має намір випустити свій вікторіанський детектив на консолях PS4 і Xbox One.
Перегляди: 117 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.