» » Московська студія TaleRock не знайшла видавця для RPG Grimshade

Московська студія TaleRock не знайшла видавця для RPG Grimshade

Московська студія TaleRock не знайшла видавця для RPG Grimshade
У червні 2018 року російська студія TaleRock успішно зібрала гроші на створення хардкорних рольової гри Grimshade. Проект збиралися випустити в листопаді 2018 року, проте не склалося. Після довгих переговорів з різними компаніями студії так і не вдалося знайти видавця, робота застопорилася, реліз довелося перенести на 2019 рік, і все виглядало не зовсім радісно.

Однак розробникам все ж вдалося вирішити найрізноманітніші проблеми, переглянути проект і прийти до головного висновку: студія не буде користуватися можливостями раннього доступу. Творці впевнені в силі придуманої ними історії і не хочуть різати її на частини. На їхню думку, гравці заслуговують почути її цілком, з початку до кінця, нехай навіть для цього доведеться знову відкласти реліз.

Вкладники з Kickstarter зовсім скоро отримають доступ до бета-версії. А всім іншим доведеться почекати до березня 2019 року.

По ходу реконструкції сюжету і всієї історії світу Grimshade ми встигли придумати пару непоганих DLC (сподіваємося, нам вдасться їх втілити в життя), розгорнути задумки на продовження історії до вражаючих розмірів документа і, припинивши відволікатися, зібрати всі місця і катсцени, що вимагають негайного втручання. На сьогодні: Grimshade живе в російській та англійській версіях, які ми можемо робити і правити своїми силами.

TaleRock


Побачити, наскільки змінилася гра з моменту анонса, можна в новому трейлері ігрового процесу. А заодно дізнатися, що проходження сюжетної кампанії займе не менше двадцяти годин. Точну дату релізу нам ще належить почути.
Перегляди: 100 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.