» » Це перше зображення з новою Vampire: The Masquerade?

Це перше зображення з новою Vampire: The Masquerade?

Це перше зображення з новою Vampire: The Masquerade?
Деякий час назад компанія Paradox Interactive запустила незвичайну інтернет-сторінку. Назва сайту Tender співзвучно з популярним додатком Tinder, однак бажаючих створити акаунт піддають ряду тестів і опитувань, в яких постійно фігурує кров, емоції, самотність і душевні самокопання.

За найпопулярнішим припущеннями видавництво за допомогою гри з альтернативною реальністю готує анонс чергової частини серії Vampire: The Masquerade. Про бажання повернутися до цієї серії неодноразово згадували розробники і видавці.

Вивченням сайту і спробами розшифрувати майбутнє зайнятий портал Trust No More. На ньому опубліковані два таємничих зображення, «викрадені» з Tender: щось схоже на скріншот і похмурий концепт-арт. Якщо припущення і здогадки вірні, то ми бачимо перший скріншот неанонсованої поки гри серії Vampire: The Masquerade.

Прояснити загадку Paradox Interactive планує в кінці березня або початку квітня. Спеціально відібраних учасників обіцяють запросити на якесь закрите захід. Можливо, саме тоді відбудеться анонс проекту.
Це перше зображення з новою Vampire: The Masquerade?
Перегляди: 110 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.