» » Хоррор про дітище Тесли Close to the Sun спочатку вийде в Epic Games Store

Хоррор про дітище Тесли Close to the Sun спочатку вийде в Epic Games Store

Хоррор про дітище Тесли Close to the Sun спочатку вийде в Epic Games Store
Видавець Close to the Sun в особі Wired Productions оголосив, що спочатку стімпанк-хоррор вийде в Epic Games Store, де вже можна оформити попереднє замовлення за 799 рублів, а потім проект добереться до інших платформ.

У США і Європі вартість новинки становить $ 30 (1999 рублів) і € 30 (2299 рублів) відповідно, тому для росіян ціна виявилася помітно нижче. Реліз проекту очікується протягом року.

Втім, не дуже зрозуміло, чи означає це, що чекати виходу консольних версій також доведеться додатково - можливо, автори вирішили спочатку випустити новинку на РС, а потім вже перенести його на PS4 і Xbox One.
У найближчі кілька тижнів розробники планують поділитися новими подробицями про Close to the Sun, включаючи свіжі ролики ігрового процесу.

Дія проекту розгортається на нерухомому кораблі-колосі «Геліос», проектуванням якого займався сам Нікола Тесла. Тут проходили різні наукові експерименти з матерією і часом.

У пошуках своєї сестри на місце прибуває журналістка Роуз, однак комплекс виявляється спорожнілих, а всюди згадується якийсь карантин.
Перегляди: 135 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.