» » Редактор Kotaku підтвердив місце дії Watch Dogs 3 - Англію

Редактор Kotaku підтвердив місце дії Watch Dogs 3 - Англію

Редактор Kotaku підтвердив місце дії Watch Dogs 3 - Англію
Нещодавно деякі ЗМІ і користувачі форумів звернули увагу на дані з 4chan, де нібито з'явилися подробиці про наступній частині Assassin's Creed і Watch Dogs 3.

Коли інформацію почали активно обговорювати в мережі, редактор Kotaku Джейсон Шрайер швидко спростував всі дані про нову Assassin's Creed, проте підтвердив дещо по Watch Dogs 3. У початковій публікації стверджувалося наступне:

проект вийде восени 2019 року
місцем дії стане Лондон
більший упор на сховищі проходженні і хакерстве
можна вибрати стать головного героя, але історія єдина для обох - як в Far Cry 5, а не в Assassin's Creed Odyssey

Шрайер не став спростовувати нічого з цього, тільки підтвердив сеттинг - Англію. Після він нагадав, що Ubisoft і не особливо приховувала свої наміри щодо продовження, адже ще в розширеній кінцівці другої частини з'явився натяк на Лондон як місце дії.

Watch Dogs 3 виникає в новинах вже далеко не перший раз: в квітні минулого року про розробку гри розповів віртуальний помічник Ubisoft Сем, та й на попередній День дурня в Uplay знайшлися свої натяки на третю частину.

Більш того, під час нещодавньої фінансової звіту видавець підтвердив, що до кінця березня 2020 року запланував випуск від трьох до чотирьох великих релізів. Тоді ми припустили, що серед них можуть як раз опинитися Watch Dogs 3 і довгоочікуваний новий Splinter Cell.
Перегляди: 109 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.