» » Редактор Kotaku натякнув на існування ремастера Demon's Souls

Редактор Kotaku натякнув на існування ремастера Demon's Souls

Редактор Kotaku натякнув на існування ремастера Demon's Souls
Пару годин тому на форумі ResetEra відкрили гілку обговорення ймовірності появи оновленої версії Demon's Souls, де практично відразу з'явився редактор Kotaku Джейсон Шрайер, натякнув на розробку проекту.

Журналіст просто відповів на питання користувача ( «Як ви думаєте, ми коли-небудь отримаємо ремастера Demon's Souls?») Словом «Так». Нічого більше він не додав.

Слідом за цим гості форуму почали припускати, що розробкою проекту може займатися Bluepoint - автор перевидань Metal Gear Solid HD Collection і трилогії Uncharted для PS4, а також недавнього ремейка Shadow of the Colossus.

У минулому році компанія повідомляла, що її наступна розробка (знову ремейк) стане самим амбітним проектом в історії студії, тому вона продовжує розширюватися - для ремейка «Колосів», наприклад, Bluepoint довелося відкрити художній відділ.

Ще до слів Шрайера багато хто припускав, що Bluepoint може працювати або над Demon's Souls, або над Metal Gear Solid. У студії відмінні відносини і з Sony, і з Konami, тому такий результат цілком імовірний ..

Сервера Demon's Souls закрили рік тому - приблизно через дев'ять років після релізу на PS3.

Нещодавно Шрайер також підтвердив місце дії Watch Dogs 3 - Англію. Втім, на це ще кілька років тому натякала сама Ubisoft.
Перегляди: 141 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.