» » Гравцям Ni no Kuni 2 присниться білий кролик

Гравцям Ni no Kuni 2 присниться білий кролик

Гравцям Ni no Kuni 2 присниться білий кролик
Японська студія Level-5 продовжує історію короля Евана з Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom. І слідом за доповненням The Lair of the Lost Lord розробники анонсували ще одне сюжетне розширення. Воно буде називатися The Tale of a Timeless Tome.

Чергова глава Ni no Kuni 2 почнеться незвично: герої заснуть, і їм присниться білий кролик. Добре знайомий шанувальникам Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Провідник живе в світі снів, і його поява в грі не випадково. Але яке подорож має бути соратникам юного короля, розробники поки тримають в секреті. Обіцяють лише, що ми дізнаємося більше про вже знайомих персонажів, а заодно вивчимо нові бойові здібності і зможемо застосувати їх на новій арені Solosseum Slog.
Гравцям Ni no Kuni 2 присниться білий кролик
Опубліковані розробниками арти теж натякають, з ким саме ми зможемо зустрітися в доповненні The Tale of a Timeless Tome. Зокрема, на одному з зображень ми бачимо весілля Леандро і королеви Нереі, а на іншому - Альміну, охоронці і виховательку Евана Дорісфана Няндала.

Доповнення The Tale of a Timeless Tome вийде 19 березня на РС і PS4 і буде безкоштовним в рамках сезонного пропуску. Почати пригоди з кроликом зможуть ті, хто дійшов до п'ятого розділу гри. При цьому проходження першого доповнення не буде потрібно.
Перегляди: 155 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.