» » Автори Dying Light 2 розповіли про життєвий цикл заражених в грі

Автори Dying Light 2 розповіли про життєвий цикл заражених в грі

Автори Dying Light 2 розповіли про життєвий цикл заражених в грі
Журналістам Gamesradar вдалося роздобути невеликий ексклюзив: перший погляд на одного з заражених в Dying Light 2 - колишнього миротворця. Зрозуміти його приналежність до угруповання можна по синій форменому одязі.

Миротворці - фракція воєнізованих народників, які намагаються привнести порядок в апокаліпсис своїми залізними звичаями. Це одне з угрупувань Dying Light 2, з якої гравцеві належить змагатися, воювати чи підтримувати мир. Рішення позначиться на подальшому розвитку міста.

Примітно, що під час анонса на Е3 2018 розробники з Techland акцентували увагу саме на протистоянні людям, акробатики і рольових елементах проекту, залишивши за дужками заражених.

Однак в інтерв'ю журналістам провідний дизайнер проекту Тімон Смектала розповів про мертвяків, для яких в грі зробили повноцінний життєвий цикл:

Заражений (Viral) - укушений недавно, і інфекція тільки почала поширюватися по тілу. На ньому все ще видно сліди людяності. Ці зомбі дуже швидкі і небезпечні, при цьому бояться сонячного світла.

Кусючий (Biters) - більш пасивний і повільний, але все ще становить небезпеку. Також уникає сонячного світла.

Виродок, або Дегенерат (Degenerates) - якщо Кусючий занадто довго буде перебувати під світлом сонця або ультрафіолетом, він перетвориться в виродка. Це дуже слабкий зомбі, який просто «розсипається», втрачаючи різні частини тіла.

Мінливий (Volatiles) - при певних обставинах інфіковані можуть еволюціонувати в мінливості - найнебезпечніших заражених, ефективно полюють вночі. Від них краще просто постаратися втекти або сховатися.

У Dying Light 2 немає навіть приблизної дати виходу, але реліз очікується протягом року на PS4, Xbox One і РС.
Перегляди: 107 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.