» » Мод до Skyrim в цьому році перетвориться на гру The Forgotten City

Мод до Skyrim в цьому році перетвориться на гру The Forgotten City

Мод до Skyrim в цьому році перетвориться на гру The Forgotten City
Шанувальники призначених для користувача модифікацій до рольової гри The Elder Scrolls V: Skyrim можуть пам'ятати великий сюжетний мод The ​​Forgotten City. Це детективна історія, що протікає в покинутому двемерском місті. Гравцям потрібно було розгадати таємницю загибелі городян, використовуючи можливість подорожі в часі. Сценарій модифікації отримав нагороду Гільдії сценаристів.

Після успіху мода незалежна австралійська студія Modern Storyteller, заснована автором The Forgotten City, взялася перетворити призначене для користувача додаток в самостійну гру. Її дія відбувається на цей раз в давньоримському місті. Двадцять шість дослідників руїн померли, оскільки один з них порушив древній закон. Гравці виявляються в тимчасовій петлі, раз по раз спостерігаючи, як гине вся експедиція. І так триває до тих пір, поки не вдається змінити їх долю.
У гравців буде повна свобода: спілкуючись з різними персонажами, відшукуючи підказки, вирішуючи складні моральні дилеми, можна змінювати хід подій. В результаті виходять різні кінцівки, що залежать від того, який оборот прийняли справи. При проходженні можна використовувати особисті навички головного героя і навіть його власну передісторію.

Гра The Forgotten City вийде в кінці року на РС і Xbox One. Її вже зараз можна додати в список бажаного в Steam. А відвідувачі виставки GDC 2019 зможуть познайомитися з її демоверсією.
Перегляди: 123 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.