» » Мало не покажеться: Sekiro і ремейк Resident Evil 2 запустили в 8K

Мало не покажеться: Sekiro і ремейк Resident Evil 2 запустили в 8K

Мало не покажеться: Sekiro і ремейк Resident Evil 2 запустили в 8K
Користувач YouTube під псевдонімом ThirtyIR поділився двома відео, які показують Sekiro: Shadows Die Twice і ремейк Resident Evil 2 в дозволі 8K і з викрученими на максимум налаштування графіки. Як зазначається, для роботи використовувалися відразу дві відеокарти NVIDIA RTX Titan в режимі SLI.
Повідомляється, що Sekiro цілком непогано працює на частоті 60 FPS, хоча і спостерігалися деякі проблеми з роботою двох відеокарт. У другому випадку наявність SLI особливо не вплинуло на ситуацію. Resident Evil 2 Remake працювала з кадровою частотою 35-53 FPS, а включення другої карти майже не змінювало ситуацію. Залишається чекати, поки не випустять відповідний драйвер для SLI (зрозуміло, якщо це взагалі колись станеться).
В цілому, 8K-ігри в даний час поки що розкіш по ряду причин. Тому говорити про швидке зростання їхньої популярності передчасно. У найближчі роки подібні проекти залишаться справою ентузіастів. Тим часом раніше ThirtyIR показав Metro: Exodus в такому ж дозволі і з максимальними налаштуваннями графіки. Для цього також використовувалася пара RTX Titan в режимі SLI.
Перегляди: 85 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.