» » Банановий рай в курені: відкритий «Центр запуску» Tropico 6

Банановий рай в курені: відкритий «Центр запуску» Tropico 6

Банановий рай в курені: відкритий «Центр запуску» Tropico 6
Жителям північних широт здається, що в тропічних краях немає ніяких проблем з житлом і їжею. Адже літо панує цілий рік, а земля рясніє плодами і фруктами - і теж без перерв на зимівлю. В реальності все, зрозуміло, не так. І в цьому не засумнівається ніхто з тих, хто знайомий із серією стратегій Tropico.

І знову нам приходить пора ставати біля штурвалу крихкого суденця бананової республіки - з її невідбутність халупами, ледачими селянами, сверхенергічних революціонерами і дурнуватими міністрами. Відбувся реліз Tropico 6, і зустрічати гру допоможе наш традиційний «Центр запуску»!
У спецрозділ згодом можна буде дізнатися про справжнісінькі латиноамериканських диктаторів, які мало чим схожі з нашим чарівним Ель-Президентові. І хто після знайомства з їхніми діяннями посміє докоряти нас в неуважності до робочого люду? Навіть якщо він все ще живе в халупах! Там же ми розкриємо головний секрет: чому Tropico - один з кращих містобудівних симуляторів. А ще хоч зараз можна погортати скріншоти і переглянути трейлери Tropico 6. І, звичайно ж, познайомитися з нашою думкою про нову частину сатиричної стратегії.

Головна зміна щодо Tropico 5, про який трубили на кожному презентації, - це доступ відразу до декількох островів замість одного-єдиного, як у всіх минулих частинах серії. Чи дає це щось нове? В общем-то немає. Просто тепер потрібні нові способи з'єднувати різні частини вашої держави - ось і все, що за фактом змінилося.

Огляд Tropico 6. І цілого острова мало
Перегляди: 98 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.