» » Valve визнала провал Artifact і пообіцяла переробити гру

Valve визнала провал Artifact і пообіцяла переробити гру

Valve визнала провал Artifact і пообіцяла переробити гру
Valve опублікувала звернення до ігрового співтовариства, сказавши, що Artifact не виправдав очікувань ні компанії, ні гравців.

Розробники очікували випустити проект і почати його активну підтримку традиційними оновленнями, проте все пішло не за планом. За словами Valve, в цьому немає провини користувачів, які не зрозуміли гру або грали в неї якось неправильно.

Після релізу «Артефакту» команда уважно стежила за активністю користувачів, збираючи їх відгуки і попутно виявивши безліч фундаментальних проблем.
Artifact уособлює собою прірву між очікуваннями про те, як буде сприйнята наша гра, і фактичним станом справ.

Valve


Через відкликання і знайдених проблем розробники вирішили піти на радикальні заходи і переглянути дизайн, економіку, баланс, соціальну складову і інші аспекти проекту - інакше він ризикує остаточно згинути. Щоденний онлайн ігри вже опустився нижче 500 осіб.

Тому найближчим часом Valve призупинить випуск звичайних оновлень і почне роботу над виправленням ключових проблем Artifact, яке може зайняти «значний час».
Valve визнала провал Artifact і пообіцяла переробити гру
Artifact вийшла в кінці листопада і привернула багато уваги серед гравців, однак дуже швидко інтерес до новинки почав згасати - багато в чому звинувачували дуже «жадібну» систему монетизації, коли проект прямо-таки змушував витрачати реальні гроші для подальших успіхів.

Незабаром онлайн почав швидко падати. Дуже швидко. А пару тижнів тому стало відомо про звільнення Річарда Гарфілда, творця Magic: The Gathering і дизайнера Artifact.
Перегляди: 88 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.