» » У Star Conflict відзначають День космонавтики

У Star Conflict відзначають День космонавтики

У Star Conflict відзначають День космонавтики
Космічний розрахований на багато користувачів бойовик Star Conflict отримав оновлення 1.6.2 «Еволюція. Шлях до вершини », яке приурочене до Дня космонавтики. В рамках цієї події в грі з'явилися нові наклейки, розмальовки кораблів, нові модифікації і операції.

Повідомляється, що в апдейте додано нове командне розвага - операція «Сяйво» в змагальному режимі «Ліги». В цьому режимі потрібно встановлювати контроль над червоточинами. При цьому діють обмеження на використовувану техніку, так що на перше місце виходить майстерність гравців.
У Star Conflict відзначають День космонавтики
Есмінець Ze'Ta корпорації «Еллідіум» доступний для модифікацій 12-14 рангів. Модуль «Збалансований рій» дозволяє перемикати крісталлідний рій між режимами оборони, атаки і полювання. «Ти, що руйнуєш промінь» підсвічує і завдає шкоди ворожим кораблям, які потрапили в зону дії мети. Також він створює навколо них хмари частинок, які атакують найближчі об'єкти. Нарешті, «Капкан» дозволяє стрибнути вперед, при цьому обездвиживая оточуючих ворогів.
У Star Conflict відзначають День космонавтики
Крім того, до свята в Star Conflict оновили зовнішній вигляд космічних станцій, а пілоти тепер можуть отримати тематичні наклейки і особливі розмальовки кораблів Endeavour і Spiral. Також обіцяно досягнення День Космонавтики »і спеціальні святкові ракети.
Перегляди: 104 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.