» » Стратегія Sigma Theory: Global Cold War вийшла в Steam

Стратегія Sigma Theory: Global Cold War вийшла в Steam

Стратегія Sigma Theory: Global Cold War вийшла в Steam
Французька студія Mi-Clos, відома за серією Out There, випустила в Steam свій новий проект. Це покрокова шпигунська стратегія Sigma Theory: Global Cold War.

Дія гри відбувається в найближчому майбутньому, а відправною точкою оповіді служить революційне відкриття. Якась «Теорія Сигма» може знищити світову фінансову систему, стерти з лиця землі цілі країни або ж дати доступ до безсмертя. Ось тільки користуватися нею можуть лічені вчені.
У ролі глави підрозділу «Сигма» гравцям належить забезпечити своїй країні якнайшвидший доступ до нової теорії. І подбати про те, щоб інші держави безнадійно відстали. Для цього у нас в розпорядженні найпотужніші ресурси: елітні агенти, тактичні дрони, виверти і дипломатичні прийоми.

У холодній війні всі засоби хороші. Поки агенти вдаються до підкупу, шантажу, шпигунству і викрадень, вчені працюють над новими відкриттями. Дерево технологій дозволить дестабілізувати економіку, вплинути на уми, відправити в бій армію роботів. Або ж, можливо, змінити світ на краще.

Гра поки що отримує позитивні відгуки.
Перегляди: 138 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.