» » За місяць The Elder Scrolls: Blades принесла півтора мільйона доларів

За місяць The Elder Scrolls: Blades принесла півтора мільйона доларів

За місяць The Elder Scrolls: Blades принесла півтора мільйона доларів
Аналітики компанії SensorTower оновили дані про доходи від мобільного рольової гри The Elder Scrolls: Blades. Як ми пам'ятаємо, за перший тиждень обмеженого доступу гру завантажили більше мільйона разів, і вона принесла творцям майже 500 тисяч доларів.

З моменту відкриття вільного доступу до гри не минуло й місяця. І за цей час гравці витратили на мікротранзакції в Blades близько півтора мільйонів доларів. Правда, у звіті не уточнюють, чи входять в цю суму доходи від Android-версії. Імовірно, створений компанією інструмент аналізує виключно дані з iOS.

На даний момент The Elder Scrolls: Blades встановили близько 1,3 мільйона чоловік. Щоб домогтися таких результатів, кожен з них повинен був внести 1,2 долара. Хоча, звичайно ж, далеко не кожен користувався мікротранзакції. В середньому все співтовариство гравців витрачало на Blades близько 50 тисяч доларів в день починаючи з 27 березня.

Що стосується територіального поділу донатеров, то тут лідирує, як і раніше, США. Американські гравці забезпечили близько 73% доходу. На другому місці з величезним відривом - Великобританія, тамтешні жителі внесли 5% загальної суми.

Для порівняння, Fallout Shelter принесла за перший місяць 8,7 мільйона доларів, гру встановили 4,4 мільйона гравців. Але The Elder Scrolls: Blades поки що знаходиться в ранньому доступі, та й підтримує її обмежена кількість пристроїв. Повноцінний реліз Blades поки що ні анонсований.
Перегляди: 171 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.