» » Ubisoft натякає на анонс нової гри під брендом Tom Clancy's вже 9 травня

Ubisoft натякає на анонс нової гри під брендом Tom Clancy's вже 9 травня

Ubisoft натякає на анонс нової гри під брендом Tom Clancy's вже 9 травня
На початку грудня Ubisoft початку тизер в Ghost Recon Wildlands якусь компанію Skell Technology, створивши для неї навіть цілий ролик і сайт. Проте до сьогоднішнього дня ці натяки залишалися лише приємним фансервіс.

Сьогодні ж на одній зі сторінок порталу виявилося запрошення на вигаданий конвент SkellCon, який розпочнеться 9 травня о 21:30 за московським часом.
Внизу знаходиться значок рейтингової організації ESRB з інформацією про те, що кваліфікація продукту ще не привласнена, - значить, це новий проект, а не щось з вже вийшов.

Швидше за все, це гра під брендом «Тома Кленсі», тому варіантів тут небагато - або нова частина Ghost Recon, або довгоочікуване продовження Splinter Cell, натяки і витоку щодо нього миготять вже близько року.

Проте Даніель Ахмад, відомий інсайдер і аналітик китайського ринку, повідомив, що розраховувати на Splinter Cell все-таки не варто.
Якщо ж гра не під брендом «Тома Кленсі», то нею може виявитися і Watch Dogs 3, дія якої розгорнеться в Лондоні. Загалом, дізнаємося через тиждень.
Перегляди: 134 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.