» » UBOAT окупилася за годину

UBOAT окупилася за годину

UBOAT окупилася за годину
Видавнича група PlayWay оголосила, що симулятор UBOAT повністю «відпрацював» всі витрати на його розробку і видання за годину, минулий після виходу гри в ранній доступ Steam.

Варто враховувати, що до випуску гри значну частину витрат відшкодувала вдала кампанія гри на Kickstarter. Деякі гроші також вдалося отримати з продажу пакета Ассет PlayWay Water System в магазині Unity.

Протягом 72 годин після виходу UBOAT вдалося продати 53 тисячі копій гри в цифровому вигляді. Ще 3700 примірників припали на коробочки видання та активацію ключів вкладниками. Проект вже почав приносити прибуток, і це дасть можливість творцям розвивати гру і далі.
UBOAT з'явилася в Steam 30 квітня 2019 року. Її створила Deep Water, внутрішня студія PlayWay. Гра присвячена управлінню німецьким підводним човном часів Другої світової війни. Гравцям в ролі капітанів треба зуміти повернути судно і екіпаж у рідний порт.

У числі покупців гри UBOAT найбільше виявилося жителів Німеччини. Значний інтерес до проекту видно також в США, Росії та Китаї.

Повноцінний реліз намічений на 2020 рік. Розробники також мають намір випустити консольную версію і мобільну гру за мотивами UBOAT.
Перегляди: 184 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.