» » У Age of Empires 2: Definitive Edition у штучного інтелекту віднімуть чит-коди

У Age of Empires 2: Definitive Edition у штучного інтелекту віднімуть чит-коди

У Age of Empires 2: Definitive Edition у штучного інтелекту віднімуть чит-коди
Microsoft готується випустити на РС ремастера класичної стратегії в реальному часі Age of Empires 2. Видання PCgamesN поговорити з творчим директором проекту Адамом Ісгреном про те, що зміниться в новій версії Age of Empires 2: Definitive Edition.

За словами Ісгріна, гра стане більш дружелюбним до початківців. Серія Age of Empires все ще користується попитом, і інтерес до неї проявляють ті, хто не застав її «золоті» часи. Так що для новачків зроблять трохи нижче планку входження.

Штучний інтелект з цією метою трохи приструнять. У класичних іграх «автоматизовані» противники бачили всю карту без туману війни і могли безпомилково вдарити в слабке місце в обороні. До того ж ресурси у них добувалися «з повітря». Тепер же AI змусять ходити на розвідку і будувати ферми і шахти.
Проте баланс розробники чіпати не збираються. Своїм предметом гордості вони вважають те, що досвідчені гравці і кіберспортсмени люблять вибирати для мультіплеєрних матчів випадкову цивілізацію. Це означає, що в грі немає сильних і слабких націй.

Вводити нові нації автори ремастера не збираються. Але готують сюжетне доповнення «Останні хани». Гравців в ньому чекає історія падіння Монгольського ханства, розказана в трьох кампаніях. Згодом для Age of Empires 2: Definitive Edition можуть випустити нові режими і кампанії.

Реліз гри повинен відбутися восени 2019 року.
Перегляди: 108 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.