» » Digital Foundry: технічний аналіз ремастера Red Faction: Guerrilla на Switch

Digital Foundry: технічний аналіз ремастера Red Faction: Guerrilla на Switch

Digital Foundry: технічний аналіз ремастера Red Faction: Guerrilla на Switch
Red Faction: Guerrilla в виданні Re-Mars-tered вийшла 2 липня 2019 року на Nintendo Switch. Фахівці Digital Foundry випустили технічний аналіз порту, а також розібрали версії ремастера для PC, PS4 Pro і Xbox One X, що вийшли роком раніше.

За словами фахівців Digital Foundry, з точки зору графіки Switch-версія ремастера Red Faction: Guerrilla виглядає як гібрид поточного покоління і попереднього. Проблемними місцями стали фільтрація текстур і дозвіл. Останнє в доці коливається від 792p до 900p, а в портативному режимі - від 360p до 576p. FPS при цьому заблокований на 30 кадрах в секунду.

Крім того, ремастера отримав два режими: продуктивний і з упором на якість. У портативному режимі з упором на якість гра працює в дозволі 576p і видає 30 FPS з невеликими осіданнями. А ось в продуктивному включається динамічне дозвіл, тому порт виглядає значно гірше, хоча кадрова частота підвищується.

У доці в режимі з упором на якість гра працює в дозволі 900p, але не здатна видати стабільні 30 FPS. У продуктивному ж режимі знову включається динамічне дозвіл. Якість картинки падає, а кадрова частота починає наближатися до 30 FPS.

На Xbox One X справи йдуть зовсім інакше. На консолі від Microsoft ремастера Red Faction: Guerrilla працює в дозволі 1800p і видає стабільні 60 FPS або в дозволі 4K при 30 FPS в режимі з упором на якість.

Такий же результат в режимі з упором на якість видає і PS4 Pro, а ось в продуктивному режимі на консолі від Sony гра не здатна навіть наблизитися до 60 FPS. Допомагає в цьому тільки перемикання на дозвіл 1080p.

Однак найкращий результат показала PC-версія. У дозволі 3840x1600 ремастера досяг ліміту в 250 FPS.
Перегляди: 137 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.