» » Warface проти чітера: 120 тисяч банів з початку року

Warface проти чітера: 120 тисяч банів з початку року

Warface проти чітера: 120 тисяч банів з початку року
Відділ по боротьбі з чітамі в онлайновому шутере Warface продовжує розповідати про свою роботу та досягнення. Ми вже писали про те, що в 2018 році близько 340 тисяч акаунтів були заблоковані за використання сторонніх програм. Але любителі нечесних перемог ще є.

За перші шість місяців 2019 року, як повідомила проектна команда Warface, в бан вирушило понад 118 тисяч облікових записів, на 39% менше, ніж в першій половині 2018 року, коли довелося заблокувати більш 195 тисяч акаунтів.

Знизилася також кількість звернень в техпідтримку: 1,94 мільйона скарг в 2019 році проти 2,5 мільйона в 2018-м. З цього видавці роблять висновок: загалом і в цілому кількість порушників в грі помітно поменшало.
Головну роль в цьому зіграли розроблені компанією процеси захисту. Перш за все це спеціалізоване програмне антічит-забезпечення MRAC, власна розробка Mail.Ru Group. За першу половину року на Mail.Ru Anticheat було встановлено вісім оновлень, покращена робота фільтра чату, а заодно усунена уразливість в системі підбору рейтингових матчів.

У тестовому режимі почала працювати система компенсації втрати ліги: гравці, що програли рейтинговий матч команді з порушником, не втратять ранги. Йде також робота над штрафами за проходження спецоперацій в компанії з чітера. Система все краще справляється з автоматичним знаходженням гравців, які користуються послугами порушників.

Команда Warface запевнила: вона робить все можливе, щоб сумлінним гравцям було комфортно, безпечно і приємно грати. А їх на сьогоднішній день зареєстровано більше 70 мільйонів чоловік по всьому світу.
Перегляди: 79 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.