» » Blizzard розповіла, що чекає в третьому сезоні World of Warcraft: Battle for Azeroth

Blizzard розповіла, що чекає в третьому сезоні World of Warcraft: Battle for Azeroth

Blizzard розповіла, що чекає в третьому сезоні World of Warcraft: Battle for Azeroth
Грають в World of Warcraft чекає новий, третій, сезон «Битви за Азерот». Вже завтра на сервери гри буде встановлено оновлення, яке відкриває доступ до нової порції контенту.

Гільдії та спільноти зможуть почати підкорювати «Вічний палац», новий рейд. Для початку він буде доступний тільки в звичайному і героїчне режимах і тільки для самостійно підібраних загонів. Через тиждень відкриється епохальний режим «Вічного палацу», заодно в перший крило стане можливим потрапити через систему пошуку. Ще два крила додадуть в систему пошуку з подальшими оновленнями, 31 липня і 14 серпня.
У новому рейді любителі досягнень зможуть пройти цілий ряд різноманітних випробувань і заслужити чергову «Славу рейдера» з нагородою у вигляді азшарского газового ската. Всі гравці зможуть також розжитися предметами екіпіровки з 400-го до 455-го рівня. Моделі броні і зброї створені в тематиці морського дна і голий.

Але найголовніше - ми нарешті зустрінемося в бою з королевою Азшарой, чи не наймогутнішою чарівницею Азерота і вірною соратницею Н'Зота, одного із стародавніх богів. А заодно в одному із залів палацу зможемо дізнатися про долю леді Ешвейн, однією з недругів Джайн Праудмур.
Blizzard розповіла, що чекає в третьому сезоні World of Warcraft: Battle for Azeroth
Одночасно з відкриттям рейду стане доступним нове підземелля, Мехагон. Для нього приготовлена лише одна складність, епохальна. Любителям PvP обнулили лічильник, і вони можуть починати свій шлях до вершин рейтингової таблиці спочатку. Їм знову буде доступна бійка «Аншлаг», але тепер в режимі 15 × 15.

Про всі нововведення Blizzard розповіла в новому оглядовому відео. Його російська версія поки не вийшла.
Перегляди: 85 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.