» » У DayZ з'явиться королівська битва

У DayZ з'явиться королівська битва

У DayZ з'явиться королівська битва
В ті часи, коли ім'я DayZ носила модифікація до Arma II, в ній існував змагальний режим Survivor GameZ. Його учасники, тридцять два гравця, ділилися на дві команди, і починалося бій до останнього вижив.

Режим Survivor GameZ був одним з провісників майбутнього жанру королівської битви, творцем якого вважаються Брендон Грін і його PlayerUnknown's Battlegrounds. У 2015 році студія Bohemia Interactive остаточно відмовилася від підтримки Survivor GameZ.

І ось тепер історія повторюється. Bohemia Interactive початку закрите альфа-тестування режиму королівської битви в DayZ. І майбутня королівська битва буде зватися Survivor GameZ. У ній гравці можуть змагатися як в поодинці, так і в кооперативі з одним.
У DayZ з'явиться королівська битва
У воскрес Survivor GameZ буде три фази. Гравцям доведеться переміщатися з однієї області в іншу. Якщо вони покинуть безпечну територію, нашийник, одягнений на їх персонажі, вибухне, знаменуючи кінець гри.

У фінальній фазі всі гравці повинні взаємодіяти з особливим маяком. Ті, хто цього не зробить, будуть отримувати постійний шкоди, тим більший, чим далі вони від маяка.

Взяти участь в альфа-тестування королівської битви можуть власники Steam-копії DayZ. Запросити ключ для доступу до Survivor GameZ можна на офіційному сайті.
Перегляди: 94 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.