» » Stranded Sails - Explorers of the Cursed Islands вийде в жовтні

Stranded Sails - Explorers of the Cursed Islands вийде в жовтні

Stranded Sails - Explorers of the Cursed Islands вийде в жовтні
Німецька студія Lemonbomb Entertainment не так давно почала закрите тестування своєї фермерсько-піратської пригодницької гри Stranded Sails - Explorers of the Cursed Islands. І тепер розробники готові назвати більш точні терміни релізу, заодно їх трохи зсунувши.

Гра вийде не у другому кварталі, як було заявлено, а в жовтні 2019 року. Але зате познайомитися з нею зможуть і власники PS4.
У блозі PlayStation творчий директор Lemonbomb Entertainment трохи розповів про майбутню гру. Головним для проекту розробники вважають можливість досліджувати острів, добуваючи кошти для виживання команди. Тому дослідження, вирощування плодів і приготування їжі тісно пов'язані.

Для кожного з членів команди доведеться побудувати власний табір. Вивчення околиць і відкриття місцевих екзотичних плодів дозволить винайти нові рецепти. Як і в The Legend of Zelda: Breath of the Wild, на результаті позначається те, які інгредієнти і в яких кількостях обрані. Таким чином гравців заохочують до кухонним експериментів.

Подорожувати по островам можна як пішки, так і за допомогою човнів. Різні знахідки допоможуть гарантувати виживання екіпажу. Але найцінніші трофеї охороняються небезпечними ворогами в глибоких печерах.

Реліз гри запланований на РС, PS4 і Nintendo Switch. Втім, перелік платформ з часом може розширитися.
Перегляди: 161 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.