» » До Albion Online випустили оновлення «Персіваль»

До Albion Online випустили оновлення «Персіваль»

До Albion Online випустили оновлення «Персіваль»
На сервери онлайнової фентезійної пісочниці Albion Online встановлено чергове велике оновлення «Персіваль». Це вже сьома пострелізное контентне оновлення до гри.

Раніше оновлення «Оберон» принесло в гру Albion Online систему випадкових підземель. «Персіваль» розвиває цю тему: гравцям відкриються випадкові поодинокі підземелля. У них можна буде зустріти нових монстрів з унікальним зовнішнім виглядом і анімацією. Гравці познайомляться з новими вміннями і навичками, як власними, так і ворожими.
Свіже оновлення - подарунок для любителів настройки зовнішнього вигляду. Воно не тільки додає в гру нові варіанти зачісок, бороди і осіб. Відтепер міняти зовнішність можна буде і Маунт, для них приготований набір оболонок. Причому налаштовувати і покращувати зовнішність героя і його їздового тваринного можна в будь-якому місці і в будь-який час.

Герої Альбіону зможуть розширити свої персональні банки. На карті міста їм доступні тренувальні бої, а брати участь в боях в кришталево королівстві можна буде навіть між сезонами воєн гільдій. У групові підземелля додали нові шаблони ландшафту.

Albion Online безкоштовна. У ній на перше місце поставлено самостійна діяльність гравців: неігрові персонажі зустрічаються лише у великих містах, все інше створюють самі герої Альбіону.
Перегляди: 94 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.