» » Авторам Ion Maiden довелося змінити назву гри на Ion Fury

Авторам Ion Maiden довелося змінити назву гри на Ion Fury

Авторам Ion Maiden довелося змінити назву гри на Ion Fury
Шутера Ion Maiden більше не існує. Гра офіційно змінила свою назву на Ion Fury. Зроблено це через судового позову: студії Voidpoint і видавництву 3D Realms пред'явила претензії група Iron Maiden. «Крадіжку» імені оцінили у два мільйони доларів.

Розробники вирішили не вплутуватися в тривалий судовий розгляд, від якого постраждали б шанувальники проекту. І сьогодні представили оновлену версію Ion Fury, а заодно назвали дату її релізу. Ранній доступ Steam шутер покине 15 серпня.

Особливість Ion Fury полягає у використанні движка Build Engine, який для 3D Realms створив Кен Сильверман. Цей движок використовують гри Duke Nukem 3D, Blood, Shadow Warrior, Witchaven і інші. Згодом гра вийде на PS4, Xbox One і Nintendo Switch. Однак про консольних версіях автори поки не розповідають.

Спочатку творці не збиралися змінювати ціну Ion Maiden. Однак тепер повідомили, що з 18 липня гра подорожчає. Це рішення вони пояснюють тим, що за час, проведений в ранньому доступі, обсяг запланованого контенту збільшився вдвічі. Але протягом тижня Ion Fury ще можна купити за 435 рублів.
Перегляди: 97 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.