» » Автори Assassin's Creed Odyssey покарають гравців за створення місій для швидкої прокачування

Автори Assassin's Creed Odyssey покарають гравців за створення місій для швидкої прокачування

Автори Assassin's Creed Odyssey покарають гравців за створення місій для швидкої прокачування
На своєму офіційному форумі компанія Ubisoft оголосила, що почне карати гравців за створення місій для швидкої прокачування в Assassin's Creed Odyssey.

Редактор завдань, де користувачі можуть самостійно встановлювати розмір нагороди у вигляді досвіду і грошей за проходження місії, анонсували ще під час прес-конференції Ubisoft на Е3 2019. Незабаром гравці почали експлуатувати редактор, створюючи неймовірно прості місії, де можна за лічені секунди отримати величезну кількість грошей і досвіду.

Тепер же розробники Assassin's Creed Odyssey заявили, що такі квести ризикують поставити під загрозу загальну якість, цілісність і мета редактора завдань, а також призводять до того, що більш креативні та цікаві для користувача завдання не отримують належної уваги.

Автори змінили умови використання редактора, щоб перешкодити гравцям публікувати місії для швидкої прокачування. Подібні завдання більше не будуть з'являтися в автоматичній системі рекомендацій, а гравців, які продовжать добровільно і навмисно зловживати редактором, каратимуть.
Перегляди: 161 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.