» » Автори Minecraft Earth показали геймплей AR-ігри - перші тести почнуться протягом двох тижнів

Автори Minecraft Earth показали геймплей AR-ігри - перші тести почнуться протягом двох тижнів

Автори Minecraft Earth показали геймплей AR-ігри - перші тести почнуться протягом двох тижнів
Творці Minecraft Earth - мобільної гри в доповненої реальності - представили вступний геймплейний ролик проекту, розповівши і показавши різні його особливості.

На перший погляд гра нагадує Pokemon GO, проте це враження частково оманливе. Так, гравцям представлена ​​реальна карта світу, стилізована під Minecraft, яку треба вивчати в пошуках нових предметів, тварин і екіпіровки на своїх двох.

Однак найцікавіше в Earth все-таки - будівництво в реальному часі за допомогою доповненої реальності.

Маючи на руках достатню кількість матеріалів можна створювати різні споруди в мініатюрі, причому як поодинці, так і з друзями. Розробники відзначають, що запрошені гості можуть як допомагати в процесі, так і заважати або навіть красти блоки.

Після того, як будівництво буде завершено, будівля можна розмістити в повний зріст в світі гри - якщо інші гравці будуть проходити повз, вони побачать його. Що найдивніше, його можна відвідувати і вивчати зсередини. У ролику це виглядає вражаюче.

Розробники також повідомляють, різні елементи природи поводяться аналогічно основній грі: трава росте, вода тече, а вогонь може дуже швидко рознестися по сухій зоні, потенційно завдавши багато шкоди.

Перший етап закритого тестування Minecraft Earth на iOS і Android почнеться протягом двох тижнів в обмеженому числі міст. Запис на бету все ще проходить на сайті гри.
Перегляди: 114 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.