» » Автори Away: The Survival Series випустили безкоштовний прототип гри

Автори Away: The Survival Series випустили безкоштовний прототип гри

Автори Away: The Survival Series випустили безкоштовний прототип гри
Пригодницький симулятор AWAY: The Survival Series, над яким працюють колишні творці Assassin's Creed, Prince of Persia і Far Cry, продовжує збирати гроші на Kickstarter. І вже можна з упевненістю говорити, що кампанія увінчалася успіхом. Замість запитаної півсотні тисяч доларів на рахунку вже майже 70 000.

Щоб гравці могли краще зрозуміти задумку творців, студія Breaking Walls випустила безкоштовний прототип гри для РС. У ньому нам дістанеться роль білки-летяги, першої і головної героїні гри.
У безкоштовної версії все, що ми можемо робити, здавалося б, - це парити між деревами. Але розробники запевняють, що в прототипі знайдеться кілька сюрпризів і пасхалок. Можна буде навіть відшукати спосіб переключитися на інших мешканців лісу. Але для цього доведеться спочатку пройти основний рівень і розблокувати дослідний режим.

До фіналу краудфандінговой кампанії трохи менше двох тижнів. Автори AWAY: The Survival Series вже розблокували першу додаткову мета: іграбельності стануть коник і жук-олень. Якщо вдасться зібрати 100 тисяч доларів, в гру вставлять особливу локацію, доступну виключно вкладникам. А реліз намічений на перший квартал 2020 року на PlayStation 4 і PC.
Перегляди: 70 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.