» » Очікувано: в Cyberpunk 2077 не можна нападати на дітей і сюжетних персонажів

Очікувано: в Cyberpunk 2077 не можна нападати на дітей і сюжетних персонажів

Очікувано: в Cyberpunk 2077 не можна нападати на дітей і сюжетних персонажів
Представник CD Projekt RED повідомив користувачеві Reddit, що в Cyberpunk 2077 не можна нападати на дітей і сюжетних персонажів - хіба що після певних рішень, виправдовуючи такі дії з точки зору історії.

Однак на будь-якого іншого жителя Найт-Сіті подібні обмеження не поширюються. Проте польські розробники попереджають, що будь-які агресивні дії по відношенню до людей матимуть наслідки.

Наприклад, якщо почати знищувати все і вся на території угруповань або поліції, то на протагоніста почнеться полювання. Поки творці проекту не уточнюють, чи будуть у подібних дій довгострокові наслідки, або це лише аналог поліцейських зірок з Grand Theft Auto, які з часом пропадають.
В общем-то, все це досить очікувано і логічно - CD Projekt RED явно не хоче, щоб гравці випадково або навмисно «зламали» собі проходження, убивши потрібного персонажа.

З дітьми ситуація ще простіше - можливість атакувати (і вже тим більше вбивати) їх уже давно не передбачається розробниками. Ймовірно, це пов'язано в першу чергу з потенційними скандалами на цьому грунті.

Cyberpunk 2077 виходить 16 квітня на PS4, Xbox One і РС. Наступного вівторка, 16 липня, в Росії, Білорусії і на Україні почнеться збір попередніх замовлень колекційного видання гри.
Перегляди: 76 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.