» » Автори Mount & Blade II: Bannerlord розповіли про класи в мультіплеере

Автори Mount & Blade II: Bannerlord розповіли про класи в мультіплеере

Автори Mount & Blade II: Bannerlord розповіли про класи в мультіплеере
В даний час творці середньовічного рольового бойовика Mount & Blade II: Bannerlord проводять бета-тестування свого проекту. А заодно розповідають про те, що нового з'явилося в наступній частині серії Mount & Blade.

Черговий розповідь студії TaleWorlds присвячений класової системі, з якої ми зустрінемося в розрахованому на багато користувачів режимі. Вона буде відрізнятися від тієї, що представлена ​​в сюжетній кампанії. На перше місце в онлайнових битвах поставили баланс і оригінальність.

Класи в Bannerlord поділені на три категорії: піхота, кавалерія і бійці далекого бою. У кожного з класів - своя роль на полі бою і свій набір сильних і слабких сторін, що робить його унікальним.
Автори Mount & Blade II: Bannerlord розповіли про класи в мультіплеере
На класові можливості і обмеження накладаються особливості фракції. Представників усіх ігрових фракцій роблять несхожими один на одного, і не тільки зовні. Обрана сторона впливає ще й на екіпіровку, якою можуть користуватися герої, і ролі, котрі ті можуть грати на полі бою.

На початку онлайнового поєдинку гравці зможуть вибирати персонажа з певного набору. Деякі з героїв краще оснащені і впевненіше почуваються в битві. Однак на них потрібно більше очок, ніж на більш слабких. Відповідно, втрата «дорогого» героя боляче вдарить по гравцеві: на оплату відродження очок може не вистачити.

Дати релізу у Mount & Blade II: Bannerlord все ще немає.
Перегляди: 50 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.