» » У прийдешніх космічних боях в Warframe зорельоти НЕ будуть рухатися

У прийдешніх космічних боях в Warframe зорельоти НЕ будуть рухатися

У прийдешніх космічних боях в Warframe зорельоти НЕ будуть рухатися
Доповнення Empyrean додасть в кооперативний шутер Warframe космічні бої. В інтерв'ю для PC Gamer розробник гри Стів Сінклер пояснив, що він з самого початку хотів ввести битви зорельотів, але зіткнувся з технічними обмеженнями. Зате тепер вони з командою придумали хитрість, яка дозволить втілити його мрію.

Digital Extremes вирішили використовувати при рендеринге «технологію порталу», яка працює майже так само, як в знаменитій головоломці Portal. Дивлячись на поле космічного битви, гравці побачать події, що відбуваються на окремій карті. Кабіна корабля - лише портал, віконце, через яке вони зможуть за ними підглядати.

У своєму твіттері Синклер виклав схему з поясненням процесу.

Розмір карти, призначеної для космічних боїв, - 32 квадратних кілометри. Її наповнять схематичними моделями призначених для користувача кораблів, всередині яких не буде ні інтер'єрів, ні гравців. Вони-то і будуть брати участь в боях.

Справжні кораблі з гравцями, таким чином, не рухаються. Хоча у користувачів створиться повне відчуття присутності на полі бою, фактично вони залишаться в інший локації: їм просто покажуть те, що відбувається на карті для битв, а картинка за вікном кабіни буде обертатися так, щоб відповідати всім маневрів гравця.

Якщо ж хтось захоче покинути корабель, його переміщує на ділянку, звідки користувач зможе побачити свій зореліт, однак насправді перед ним виявиться лише порожня болванка.
Перегляди: 86 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.