» » Сезонний пропуск Shenmue 3 - не для вкладників

Сезонний пропуск Shenmue 3 - не для вкладників

Сезонний пропуск Shenmue 3 - не для вкладників
Японська студія YS Net з моменту анонса пригодницької гри Shenmue 3 користувалася небувалою підтримкою шанувальників серії. Кампанія сиквела на Kickstarter побила рекорди, гроші продовжили надходити і після того, як їх збір перемістили на офіційний сайт.

Віддані вкладники пробачили неодноразові відстрочки релізу - з грудня 2017 року на листопад 2019 го. Їх не відлякали нескладна анімація і мляві особи в ранніх трейлерах. Однак YS Net і не думала зупинятися.

Після оголошення про вихід РС-версії виключно в магазині Epic Games частина вкладників все ж запросила повернення коштів. А для тих, хто вирішив залишитися вірним проекту, студія приготувала ще кілька сюрпризів.
На РС Shenmue 3 випустять як в цифровому, так і в коробковому вигляді. Однак покупці і вкладники, які обрали другий варіант, гру як таку не отримають. На диску буде виключно інсталяційний файл лаунчер Epic Games Store. При цьому власникам PS4 продадуть звичайний диск з грою.

На запитання одного з вкладників з приводу особливих версій гри творці Shenmue 3 відповіли з усією визначеністю: вони не для вкладників. Незалежно від того, яку суму внесли шанувальники Shenmue, сезонний пропуск їм належить купувати окремо.

Стандартні і Deluxe-версії, випущені в роздрібний продаж, не пов'язані з краудфандінговой кампанією і тому не будуть включені в нагороди, проте ви зможете купити їх окремо. Вкладники отримають Kickstarter-версію або Slacker-версію відповідно. В обидві включений унікальний контент, недоступний в роздрібних варіантах.

Сезонний пропуск, однак, не включений.

Команда Shenmue 3


Дійсно, в описі лотів нічого не говориться про сезонні пропусках. Однак на момент початку кампанії про них взагалі не було мови. При цьому тисячі шанувальників серії заплатили більше 300 доларів, і навіть лоти вартістю в 10 тисяч доларів знайшли своїх покупців. Тепер, якщо щедрі жертводавці хочуть отримати платні доповнення, їм доведеться їх купити.

Розробники досі не повідомили, коли вкладники отримають доступ до давно обіцяної демоверсії. Однак обіцяють найближчим часом повідомити побільше новин про багатостраждальний пригоді.
Перегляди: 94 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.