» » Автори Braveland роблять Spaceland, покрокову стратегію в дусі XCOM

Автори Braveland роблять Spaceland, покрокову стратегію в дусі XCOM

Автори Braveland роблять Spaceland, покрокову стратегію в дусі XCOM
Після трьох покрокових піратських стратегій Braveland російська студія Tortuga Team вирішила відправитися з минулого в майбутнє і в космос. Гра Spaceland, над якою зараз працює команда, народжена під враженням від серій XCOM і Fire Emblem.

Гравців висадять на загублену планету і дозволять зібрати загін найвідчайдушніших головорізів, щоб протистояти місцевим мутантів. Продираючись мало-помалу через покрокові бої, ми зможемо вивчити історію цього куточка космосу: нам обіцяють сюжет в дусі золотого століття фантастики.
У нашому загоні може бути до семи бійців, а сутички з ворогами тривають часом по 10-15 хвилин. Серед противників як інопланетні звірі, так і куди більш небезпечні монстри. А щоб впоратися з ними, у бійців будуть автомати, кулемети, плазмагани, гранатомети та інша екіпіровка.

Розробники обіцяють промальовані вручну карту світу, захоплюючі діалоги між членами команди, футуристичне спорядження з потужними поліпшеннями і барвисті спецефекти. А в фіналі кожної сюжетної глави нас чекає зустріч з небезпечним босом.

Spaceland вийде в цьому році на РС. Гру вже можна додати в список бажаного в Steam. Російська мова в ній обов'язково буде.
Перегляди: 91 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.