» » Автори Cyberpunk 2077 розповіли про найбільше поліпшення гри за останній рік

Автори Cyberpunk 2077 розповіли про найбільше поліпшення гри за останній рік

Автори Cyberpunk 2077 розповіли про найбільше поліпшення гри за останній рік
Квест-директор CD Projekt RED Матеуш Томашкевіч в розмові з виданням GamingBolt назвав найбільше поліпшення Cyberpunk 2077 за останній рік. Томашкевіч підкреслив кількість варіантів проходження тих чи інших геймплейних моментів.

Вважаю, найбільше поліпшення, яке ми зробили на даний момент і яке хотіли виділити в новому демо, - введення в гру цього шару геймплейного оповідання. Ми показали це в торговому центрі в Пасифіці. Ми показуємо, що різні навички, які ви купуєте, можуть дуже сильно вплинути на те, як ви проходите місії.

Наприклад, ви можете прорватися за допомогою важкого або легкого зброї, можете непомітно прокрастися, або зламати різні пристрої, або використовувати певні навички, щоб відкрити нові шляхи проходження. Якщо ви вкладаєте ресурси в силу, ви можете відкрити певні проходи, які в іншому випадку були б недоступні для вас. Я думаю, що це важлива особливість, яку ми, на жаль, не показали в минулому році.

Матеуш Томашкевіч


Cyberpunk 2077 вийде 16 квітня 2020 року на PlayStation 4, Xbox One і PC, а прийом попередніх замовлень на колекційне видання гри в Росії, Білорусії і на Україні почнеться 16 липня. Вартість комплекту залишається невідомою.
Перегляди: 54 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.