» » В The Sims 4 вмонтують психологічний тест

В The Sims 4 вмонтують психологічний тест

В The Sims 4 вмонтують психологічний тест
Чим більше часу гравець проводить в The Sims 4, тим складніше йому придумувати і створювати нових унікальних персонажів. Розробники збираються прийти на допомогу.

Під час прямої трансляції Guru Games Challenge представили нову функцію Create-a-Sim Stories. Це альтернативний варіант редактора створення персонажа, в якому гравці можуть відповісти на десяток питань. За їх результатами гра підбере риси характеру нового сіма.

Розробники обіцяють нескладні і веселі тести. Наприклад, на питання про вибір місця проживання можна буде вибрати варіанти: «Хочу похвалитися багатством» або «Хочу влитися в життя громади». Гравцям можуть дістатися питання про ставлення до комах або древнім реліквіям.

Всі етапи тесту будуть мати відношення до базової грі і до тих доповнень, що куплені гравцем. Нецікаві або які не сподобалися питання можна буде пропустити. Як і сам тест: старий метод ручного вибору всіх характеристик сіма ніхто не скасовує.

За результатами психологічного опитувальника в редакторі з'явиться сім з підібраними стартовими умовами: риси характеру, кар'єра, навички і стартовий капітал. Все інше можна буде налаштувати за своїм бажанням.

Maxis не повідомляє, коли новий варіант редактора з'явиться в грі. Варто чекати анонс в найближчі тижні.
Перегляди: 124 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.