» » Симулятор Chernobyl Liquidators обіцяють зробити реалістичним

Симулятор Chernobyl Liquidators обіцяють зробити реалістичним

Симулятор Chernobyl Liquidators обіцяють зробити реалістичним
Вихід міні-серіалу «Чорнобиль» став справжньою сенсацією. Картина номінована на ряд престижних премій «Еммі», хоча при бажанні в ній можна знайти цілий ряд фактичних і смислових нестиковок і перебільшень.

На щастя чи на нещастя, розробники не залишилися байдужими і збираються тепер повідати, як все було насправді. З польської точки зору. Польська компанія PlayWay і її дочірня студія Live Motion Games анонсували рольову вижівалку Chernobyl Liquidators Simulator.

У симуляторі чорнобильського ліквідатора нам не доведеться відстрілювати мутантів. Замість цього нас чекає копітка повсякденна робота: боремося з радіацією, допомагаємо місцевим жителям, досліджуємо територію і намагаємося вижити. А заодно з'ясовуємо, що приховує уряд.
Симулятор Chernobyl Liquidators обіцяють зробити реалістичним
Розробники обіцяють цілий ряд складних моральних виборів, стикатися з якими нам випаде в ролі ліквідаторів різної спеціалізації. Нам навіть натякають, що часом можна буде порушити наказ, підкоряючись зову власного серця.

Дата релізу Chernobyl Liquidators Simulator поки не оголошена. В роботі у студії Live Motion Games зараз знаходиться ще кілька ігор: Rescue Medic, Bakery Simulator, Train Station Renovation і Car Trader Simulator.
Перегляди: 175 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.