» » Модифікація Seasons 19 зробить Farming Simulator 19 по-справжньому реалістичним

Модифікація Seasons 19 зробить Farming Simulator 19 по-справжньому реалістичним

Модифікація Seasons 19 зробить Farming Simulator 19 по-справжньому реалістичним
Творці серії Farming Simulator називають свіжу частина серії самої глибокої та всебічної грою, присвяченій сільськогосподарської діяльності. Але завжди є можливість зробити краще і реалістичніше. Це мають намір довести автори користувальницької модифікації Seasons 19.

Команда Realismus Modding поставила перед собою масштабну мету: зробити Farming Simulator 19 ближче до реальності і одночасно максимально прибрати з неї повторювані одноманітні дії. І головну роль в цьому відвели погоді і сезонах.
Модифікація Seasons 19 зробить Farming Simulator 19 по-справжньому реалістичним
Кожен сезон в Seasons 19 буде неповторним. З початком посівної немає ніяких гарантій, що через кілька місяців можна буде зібрати розкішний урожай. Вплинути на успіх може як погода, так і планування. Сівозміну різних культур стане по-справжньому важливим, і для його розрахунку приготують спеціальний інструмент.

У Farming Simulator 19 бур'яни будуть з'являтися на окремих ділянках, замість того щоб повільно і рівномірно охоплювати все поле. Щоб не мучитися з прополкою, можна вдатися до обприскування, тоді бур'яни почнуть рости лише після збору врожаю. А коли досить похолодає, вони помруть самі по собі.
Модифікація Seasons 19 зробить Farming Simulator 19 по-справжньому реалістичним
Посіяне насіння можуть не зійти, якщо грунт виявиться недостатньо теплою або вологою, або ж паростки здадуться лише на окремих клаптиках поля. Щоб зробити вибір часу посіву більш продуманим, в модифікації прогнози погоди стануть точнішими. У них буде враховуватися швидкість вітру (сильний вітер швидше осушує грунт) і ймовірність опадів.

Повної переробки піддалася і система тваринництва. У розрахунку отриманого м'яса (тепер худобу можна ростити на забій) буде враховуватися вага і вік тварин. У грі також з'явиться поділ на реально існуючі породи, і від породи буде залежати успіх у виробництві молока, вовни, яєць або м'яса.

Познайомитися з величезною кількістю нововведень Seasons 19 можна на офіційному сайті модифікації. А вийде вона 24 липня для РС-версії Farming Simulator 19. Команда також планує випустити мод на консолях.
Перегляди: 123 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.