» » У 13 Sentinels: Aegis Rim буде казуальний режим складності

У 13 Sentinels: Aegis Rim буде казуальний режим складності

У 13 Sentinels: Aegis Rim буде казуальний режим складності
В кінці листопада відбудеться реліз пригодницької рольової гри 13 Sentinels: Aegis Rim в Японії. І в свіжому випуску тижневика Famitsu грі присвячені десять сторінок. У матеріалі знайшлася інформація про ігрові механіків.

Весь ігровий процес буде розділений на три приблизно рівні частини: пригоди, битви і архіви. З тим, що пропонують «Пригоди», вже знайомі ті, хто пройшов демоверсію 13 Sentinels: це розвиток історії за допомогою тринадцяти іграбельних персонажів. Ми знайомимося з їх теперішнім і минулим, розгадує таємниці і налагоджуємо взаємини.
У 13 Sentinels: Aegis Rim буде казуальний режим складності
Бойова частина - стратегічна гра із захисту бази від хвиль монстрів. В ході боїв гравці можуть отримати особливі чіпи, які використовуються для поліпшення і налаштування бойових роботів. Перемога в цих боях буде потрібно, щоб просунутися по сюжету. Однак для тих, хто просто хоче насолодитися історією, передбачений спрощений режим.

Нарешті, архів - це своєрідна енциклопедія персонажів, монстрів, подій та інших елементів світу. Під час стратегічних боїв гравці зможуть розблокувати «осколки пам'яті» і в архіві побачити фрагменти минулого. Там же можна переглянути сцени, які раніше сталися в грі.

13 Sentinels: Aegis Rim вийде на PlayStation 4 в Японії 28 листопада 2019 року. У грі з'явиться англійська локалізація, але про її терміни поки нічого не повідомляють. Швидше за все, західний реліз відбудеться в 2020 році.
Перегляди: 91 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.