» » Повне видання Pillars of Eternity вийде на Nintendo Switch вже 8 серпня

Повне видання Pillars of Eternity вийде на Nintendo Switch вже 8 серпня

Повне видання Pillars of Eternity вийде на Nintendo Switch вже 8 серпня
Nintendo Everything з посиланням на базу даних магазину eShop повідомляє, що повне видання Pillars of Eternity від розробників зі студії Obsidian Entertainment вийде на Nintendo Switch вже 8 серпня.

Як і повне видання гри для PlayStation 4 і Xbox One, яке вийшло майже два роки тому, версія для Nintendo Switch включатиме всі доповнення та оновлення, в тому числі і контент The White March: Parts I & II.

Розробники обіцяють, що інтерфейс і система управління будуть перероблені, а сама гра - оптимізована, щоб в неї можна було комфортно грати як на великому екрані, так і в портативному режимі.

Судячи по базі даних, в європейському eShop повне видання Pillars of Eternity буде коштувати 45 євро, але передзамовлення можна буде оформити зі знижкою в 20 відсотків.

Раніше команда Pillars of Eternity 2: Deadfire оголосила, що на PS4, Xbox One і Nintendo Switch гра вийде в 2019 році. За її перенесення відповідає студія Grip Digital. В консольні версії увійдуть всі вийшли на PC доповнення, розширення та безкоштовні патчі.
Перегляди: 173 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.