» » У F1 2019 Додати технологію підвищення різкості зображення AMD

У F1 2019 Додати технологію підвищення різкості зображення AMD

У F1 2019 Додати технологію підвищення різкості зображення AMD
Розробники гри F1 2019 зі студії Codemasters в рамках поновлення 1.07 випустили патч, який додає підтримку технології AMD Contrast-Adaptive Sharpening (CAS). Само собою, вона буде працювати тільки на «червоних» картах.

Технологія являє собою динамічний фільтр підвищення різкості з відкритим вихідним кодом FidelityFX. Вона дозволяє створювати якісні ефекти постобробки і гнучко балансувати візуальні краси з продуктивністю.

CAS, як стверджується, збільшує деталізацію картинки в зонах з низькою контрастністю і мінімізує артефакти інших процедур підвищення різкості. Патч додає два нових режиму згладжування зображення - «Збільшення різкості за допомогою TAA і FidelityFX», а також «Масштабування за допомогою TAA і FidelityFX».

У першому випадку використовується тимчасово згладжені зображення тільки з роздільною здатністю. Після цього застосовується CAS. У другому ж сцена візуалізується зі зменшеним дозволом і тимчасовим згладжуванням. Після цього працюють ефекти FidelityFX Upscaling і Contrast-Adaptive Sharpening, які відновлюють вихідне дозвіл.

Різницю між звичайним зображенням і зображенням з підвищеною різкістю можна оцінити нижче.

Вихідні тексти фільтра доступні на GitHub. А що ви думаєте щодо такої технології? Пишіть в коментарях.
Перегляди: 102 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.